Spotkanie Wójta z nowonarodzonymi mieszkańcami i ich rodzinami

P1013498.JPGWójt Gminy Legnickie Pole Rafał Plezia w dniu 26 lipca 2019 r. spotkał się z nowonarodzonymi mieszkańcami naszej gminy, urodzonymi od stycznia do lipca br. Na świat w tym okresie, na terenie Gminy Legnickie Pole przyszło 25 dzieci, w tym 14 dziewczynek i 11 chłopców.
Spotkanie było okazją do rozmów na temat rodziny oraz wręczenia listów gratulacyjnych dla rodziców i upominków dla dzieci. Dziecko dla rodziców to wielka radość, zaś dla naszej gminy każdy narodzony obywatel to nowa nadzieja i przyszłość jej istnienia.
Jeszcze raz serdecznie życzymy rodzicom miłości i cierpliwości w wychowywaniu dziecka, a maleństwu zdrowia i beztroskiego dzieciństwa.
"Miłość zaczyna się w domu i rozwija się w domu. Tu nigdy nie brak sposobności, aby ją okazać."
- Matka Teresa z Kalkuty

Aktualne informacje na temat jakości powietrza w Legnickim Polu