Ostatnio dodane - Nowa Wieś Legnicka

Zmarła Wiesława Kachnowicz
poniedziałek, 13, styczeń 2020
Thumbnail Z głębokim smutkiem zawiadamiamy, że dnia 10 stycznia 2020 r. zmarła Wiesława Kachnowicz (ur. 26.06.1953r.) Uroczystości pogrzebowe odbędą się 15 stycznia br. o godz. 11.30 w Legnicy na cmentarzu przy ul. Wrocławskiej  

Aktualności

Zmarła Wiesława Kachnowicz

kirZ głębokim smutkiem zawiadamiamy, że dnia 10 stycznia 2020 r. zmarła Wiesława Kachnowicz (ur. 26.06.1953r.) Uroczystości pogrzebowe odbędą się 15 stycznia br. o godz. 11.30 w Legnicy na cmentarzu przy ul. Wrocławskiej


 


Jasełka w naszym kościele

jaselka0W niedzielę tj. 12 stycznia w naszym kościele odbyło się przedstawienie Jasełkowe. Historie Bożego Narodzenia przygotowały dzieci wraz z rodzicami ze świetlicy parafialnej działającej przy kościele MB Częstochowskiej w Legnicy.
Monika Łukaszów
 

Świąteczne życzenia

zyczenia0Z okazji Świąt Bożego Narodzenia składam wszystkim mieszkańcom Nowej Wsi Legnickiej najserdeczniejsze życzenia. Niech cud Narodzenia daje szczęście i spokój, a atmosfera przy wigilijnym stole będzie pełna życzliwości i miłości.
Życzę, aby w Nowym 2020 Roku spełniły się Wasze plany i marzenia.

Czytaj więcej: Świąteczne życzenia

Kaczawski Jarmark Bożonarodzeniowy już za nami

krotoszyce0Przeróżne bombki i inne ozdoby świąteczne oraz rękodzieła artystyczne można było nie tylko podziwiać, ale i kupić pod czas XIII Kaczawskiego Jarmarku Bożonarodzeniowego. To świąteczne spotkanie, które w niedziele 8 grudnia odbyło się w Krotoszycach było także okazja do posmakowania świątecznych potraw naszego regionu.

Czytaj więcej: Kaczawski Jarmark Bożonarodzeniowy już za nami

św. Mikołaj odwiedził dzieci w Nowej Wsi

paczki0Święty Mikołaj rozpoczyna swoją podróż po Gminie Legnickie Pole. W środę 4 grudnia odwiedził dzieci w Nowej Wsi Legnickiej. Spotkanie z tym Wyjątkowym Gościem odbyło się w świetlicy wiejskiej o godz. 16.00. Tuż przed przybyciem św. Mikołaja dzieci obejrzały przedstawienie „Elf psotek i czarodziejski młotek".

Czytaj więcej: św. Mikołaj odwiedził dzieci w Nowej Wsi

Akcja "liść"

lisc0W sobotę tj. 16 listopada w Nowej Wsi Legnickiej odbyło się wspólne grabienie liści. Byli nie tylko panowie, ale także i panie. Przez kilka godzin wspólnej pracy udało się posprzątać teren przy kościele, a także wokół muru. Dziękujemy za wspólną pracę i dobrą atmosferę.

Czytaj więcej: Akcja "liść"

Mieszkańcy Nowej Wsi Legnickiej uczcili Święto Niepodległości

rocznicaMieszkańcy Nowej Wsi Legnickiej łącząc się z Polakami w kraju i za granicą uczcili kolejną rocznice odzyskania niepodległości. Uroczystości, które zorganizowało Stowarzyszenie „Nasza Nowa Wieś" odbyły się w niedzielę 10 listopada. Rozpoczęła je Msza św. w intencji Ojczyzny, której przewodniczył proboszcz parafii o. Tomasz Skibiński.

Czytaj więcej: Mieszkańcy Nowej Wsi Legnickiej uczcili Święto Niepodległości

Podkategorie