Ogłoszenia bieżące

Szczepienie psów

pies0UWAGA: Dnia 11.06.2019 (wtorek) o godz. 19.00 do 19.30 odbędzie się akcja obowiązkowego szczepienia psów przeciw wściekliźnie w Nowej Wsi Legnickiej na placu przy kościele.
WET Filipowscy
 

Rozgrywki sportowe

pilkaStowarzyszenie „Nasza Nowa Wieś" zaprasza wszystkich Dużych i Małych do udziału w rozgrywkach sportowych, które odbędą w ramach obchodów Dnia Dziecka. Wspólna zabawa odbędzie się 8 czerwca br. na boisku przy Świetlicy Wiejskiej.

Czytaj więcej: Rozgrywki sportowe

Zapraszamy na Dzień Dziecka

dzieci 1Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Legnickim Polu oraz Sołectwo Nowa Wieś Legnicka zapraszają na Dzień Dziecka. Wspólna zabawa odbędzie się w sobotę 8 czerwca na placu przy świetlicy wiejskiej. Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji. W programie m.in. animacje, gry i zabawy, dmuchane zjeżdżalnie oraz mega kręgle. Początek godz. 16.00. Szczegóły na plakacie. Gorąco zapraszamy!!!

Czytaj więcej: Zapraszamy na Dzień Dziecka

Przyjmowanie podatków w miesiącu: MAJ 2019

soltys 2 640x260Przyjmowanie podatków w miesiącu: MAJ 2019 odbędzie się w dniu: 15 maja 2019 (środa)
w godzinach: od 10:00 do 18:00
 

Zbiórki odpadów tzw. „problemowych"

odpadyZapraszamy mieszkańców Nowej Wsi Legnickiej do skorzystania z wiosennej zbiórki odpadów tzw. „problemowych". Zużyte rzeczy należy zgromadzić przed posesją najpóźniej w dniu wywozu do godz. 7.00 rano.


Harmonogram zbiórki:

Czytaj więcej: Zbiórki odpadów tzw. „problemowych"